(žr: “Delfi“: “Vaikus nuo homoseksualų saugančiam Seimui – įspėjimas iš Strasbūro“).

Posovietinės Lietuvos valdžia suklastojo sovietinių piliečių nuosavybės teises į nekilnojamąjį turtą reglamentavusių įstatymų teisinę prasmę ir tuo pagrindu vykdo tariamą nuosavybės teisių atkūrimą – kurio metu tos teisės dažniausiai “neatkuriamos“ (valstybės mastu vyksta neteisėtas piliečių nekilnojamojo turto išgrobstymas. Tęsiama prieš savo Tautą po II pasaulinio karo lietuviškos sovietinė nomenklatūros vykdyta savivalė. Todėl vietoje laisvės  ir laisvo darbo savo paveldimoje žemėje – Lietuvos teisėti žemės savininkai yra priversti gyventi totalitarinio režimo nusikaltimų tęstinumo sąlygomis. Tai sukuria ilgalaikes neatreaguotų afektų poveikio teisėtiems žemės savininkams sąlygas, kurios jiems sukelia širdies, virškinimo trakto, (paskutiniais moksliniais duomenimis – vėžį) ir kitas sunkias ligas. Tai tolygu Tarptautinėje teisėje įvardintam genocido vykdymui prieš tam tikrą visuomenės grupę. Europos Tarybos žmogaus teisių komisaras Thomasas Hammarbergas šių itin grubių masinių žmogaus teisių pažeidimo “nemato“.

Kuomet Lietuvos Respublikos Seimas siekia Tautos jaunąją kartą apsaugoti nuo akivaizdžiai klaidingo gyvenimo būdo pasirinkimo – Europos Tarybos žmogaus teisių komisaras Thomasas Hammarbergas nedelsdamas pasisako už tai – kad tam akivaizdžiai klaidingam gyvenimo būdui būtų suteikta pirmenybė prieš pačios gamtos sukurtą žmonių gyvenimo būdą. Paaiškinu išsamiau. Įsivaizduokime, kad visiškai izoliuotoje vandenyno saloje kažkokiu būdu atsiranda “gėjų“ (ar kita tos pačios lyties “meilės“ išpažintojų visuomenė). Kitos lyties asmenų ten iš viso nėra. Dabar save ir poną Europos Tarybos žmogaus teisių komisarą Thomasą Hammarbergą paklauskime: kiek laiko tokia izoliuota vienos lyties visuomenė “veisis ir dauginsis“? Akivaizdu – kad tokia visuomenė “nesiveis ir nesidaugins“ – o išnyks – kuomet numirs paskutinis tos pačios kartos individas. Todėl galime drąsiai teigti, kad besiorientuojantys į vienos lyties “meilę“ asmenys atsiranda sutrikus normaliai Dievo ar gamtos sukurtai žmonių lytinei orientacijai. Jeigu normali Dievo ar gamtos sukurta žmonių lytinė orientacija išnyks – kartu su ją išnyks visa pasaulio žmonija.

Mano asmenine nuomone Europos Tarybos žmogaus teisių komisaras Thomasas Hammarbergas neturėtų agituoti už tokį žmonijos išnaikinimą – o privalėtų susidomėti panašiais į mano čia jau įvardintą, prieš tam tikrą visuomenės grupę nukreiptais, genocido vykdymo reiškiniais (totalitarinių režimų nusikaltimų vykdymo tęstinumu). Tai Jo paties ir Jo vadovaujamos institucijos pareigūnų tiesioginė pareiga.

Reklama