Pirmadieni, 20 val., Kaune, savo gyvenamo namo laiptinėje buvo užpulta piliečius nuo piktnaudžiavimo psichiatrija ginanti  gydytoja Dalia Gerulaitienė žr.: (http://www.straipsniai.lt/psichiatrija/puslapis/86…). Aukštas, vyriškis  peiliu iš viršaus jai dūrė į galvą. Laimei peilis pataikė į metalinę plaukų palaikymo lankelio dalį. Prieš užpuldamas tas vyriškis kažką pasakė apie “pamokymą“. Tai leidžia spręsti – kad minėtas užpuolimas gali būti susietas su gydytojos. D. Gerulaitienės visuomenine veikla.

Komentarai: 9

Dydis:886 baitų
Paskutiniai pakeitimai daryti: zenonas Zenonas Jurgelevičius 1351 d atgal 18.12.2009 23:02:53

Zenonas Jurgelevičius

PASIKĖSINIMAS NUŽUDYTI
1568 d atgal 15.05.2009 21:42:47

Šiandieną, 2009-05-15 eilinį kartą paskambinau gydytojai Daliai Gerulaitienei ir pasiteiravau: kaip jos sveikata. Nors mane sunku kuo nors nustebinti – tačiau kuomet gerbiama Gerulaitenė informavo – kad medicininiuose dokumentuose ginkluotas jos užpuolimas ir sužalojimai įvardijami “Buitine trauma“ – tikrai nustebau. Pasirodo mes gyvename ne teisinėje valstybėje o kažkokiame “stebuklų dvare“ – kuriame žmonių skerdimas yra elementari buitis. Tai savo ruožtu reiškia, kad tokių kriminalinių nusikaltimų aukų gydymą valstybė niekaip neremia…

Dalia

As tebesu gyva!
1557 d atgal 26.05.2009 23:09:34

Nuo lopšio ligi karsto

rašė apie lietuvio gyvenimą J. Baltrušaitis. Spurdėjimas nuo lopšio ligi karsto, kurs prasideda ir baigiasi įkvėpimu, – neįtikėtina, kad tokiu paprastu fiziologiniu aktu viskas prasideda ir baigiasi, viskas – mano ego, superego, ir visa atkarpa nuo lopšio ligi karsto, kuri darsyk švysteli prieš mirtį, ir apie kurią kol žmogus gyvas negalima galvoti, nes gyvenimas ir mirtis nesiderina.

Man reikia parašyti parodymus kaip mane bandė nužudyti, t. y. kaip aš turėjau mirti nors tebesu gyva, t. y. kas man švystelėjo prieš akis, ir kokia atkarpa dar liko – tai nelengva, nes po šio įvykio visąlaik klaidžioji žmogus tarp gyvųjų ir mirusiųjų, o į mane žvelgiančių akyse matau sumąstymą apie savo gyvenimą kurį stengiasi neparodyti, – esu gyvas priminimas to, kad kažkada teks žvelgti mirčiai į akis, tad jaučiu kaltę kad trukdau ramų gyvenimą.

Kartu su žodžiais visiškoje tamsoje ‘dabar aš tave truputį pamokysiu’ pajutau stiprų, kažkokį net skambantį smūgį į viršugalvį, po sekundės – krušą tokių pat skausmingų smūgių į galvą, veidą. Žodžiai man pasakė geriau nei smūgiai: aš užpulta, – nors laiko mąstyti kodėl jie buvo ištarti nebuvo – tokie žodžiai sakomi prieš nužudant ir vargu ar kas juos prisimena, jų tonas keistas: pasišlykšėjimas gyvenimu, auka, savimi, ‘mokymu’. Dabar kartais mąstau: tuos žodžius žudikas privalo ištarti kad save ‘užvestų’ – sukeltų savy energiją smogti peiliu žmogui į viršugalvį, pateisintų pats prieš save savo veiksmus.

Paskui nebeskaudėjo, bet tarsi užuodžiau mirtį: šmėžtelėjo skaitytų knygų vaizdai – tūkstančiai žydų saujelės nacių varomi nužudyti, ir aiški sąvoka kad tyliai ateina mirtis jei nieko nedarysi. Dabar kartais pamąstau kodėl mano gyvenimo instinktas pasireiškė tokia mintimi – todėl kad savo žūtį mes galime paaiškinti tik gyvenimo bėgyje įgyta informacija. Nepamenu ką aš po šios minties dariau, tačiau tai pajutus nebebaisūs peilio ašmenys, aukštas tamsiaplaukis kalėjimo patirtį turįs žudikas – tuo metu tai nebeturi jokios reikšmės. Aš išsprūdau, ir labai garsiai tamsiam koridorėly suklykiau ‘geelbėkit!!’ Juoda žmogysta atšoko, tačiau aš negalėjau užsičiaupt dėl ilgo žodžio ‘geelbėkit !!’, ir nuo durų atėjo dar vienas smūgis į viršugalvį mane nutildyti.

Ir juoda žmogysta dingo, palikdama pradaras duris, sniegas už kurių teikė kiek šviesos. Apsižiūrėjau jog esu veidu į duris, kiek pritūpus, nes juodos žmogystos rankos, nutvėrę mane už kaklo ir peties, spaudė žemyn. Šalia stovėjo krepšis su produktais ir skėtis, kuriuos matyt paleidau iš rankų ištrūkdama, paimdam jaučiau kad kažkas varva, pagalvojau kad prakaitas. Vėl paėmiau juos į rankas ir pasukau link savo buto į penktą aukštą, kad nesusvyruočiau prisilaikiau turėklų; antra laiptinė, trečia.. Mano mintys buvo vien medicininės: smarkiai sudaužyta gava, be abejo bus pasekmės, bet aš turiu šansą išgyventi! Iškviesti greitąją, galvos nuotraukos, nukritus nebuvau, neavemiu, reiškia nėra ir ryškios komocijos, tačiau reikia ištirti dėl subarachnoidinės kraujosrūvos – jei yra, sunki operacija.

Vyras, greitoji, prašau ledo ant kaktos kur užčiuopiu didžiulį guzą ir suprantu kad tuojau užtins mano geroji dešinioji akis ir nieko nebematysiu. Greitosios gydytoja skambina policijai. Visi lyg nepatenkinti kad aš lakstau po kambarius ieškodama rankinės su viskuo – dokumentais, mobiliu, pinigine – niekaip netikiu jog laiptais užlipau jau be jos, juk viską kaip visada laikiau rankose, gal palikau už durų rakindama duris? Atsidarau buto duris pasižiūrėti, Greitosios gydytoja pykteli kad rūpinuos rankine o ne sveikata, išvažiuojam

Dalia

Kas isgelbejo gyvybe?
1556 d atgal 27.05.2009 13:50:04

Skubios pagalbos skyrius, vyras paduoda dokumentus, užregistruoja, atsisėdu su kruvinu rankšuosčiu prie veido. Prieinu prie langelio kad silpna sėdėti, paguldo ant ratukų. Už pertvaros girtas garsiai prašo antelės. Geroji mano akis jau užtino, silpnai matau. Vėl prieina baltu chalatu: ‘Tai kas jus čia taip?’ ‘Juk cia jau pasakojau sykį…’ – išrėžiu supratus kad tai cekaunos slaugės, – akivaizdu kad smurto aukos čia išsyk prilygsta girtuoklėms ar girtuoklių sumuštoms, nors aš daužoma net nepargriuvau. Prašau bent vandens jei negalima Valerijono ar kokio Valokordino, bet jau iškviesta veido žaizdų chirurgė, ir paruošta KT (kompjuterinė tomografija) – Klinikose man viską suteikė laiku ir operatyviai.

Atlikus KT lipu nuo vežimėlio teirautis rezultatų: nei kaukolės lūžimų, nei subarachnoidinės ačiū Dievui! Tik kažkaip liūdnai žiūri į mane tarsi taip atrodanti negalėčiau galvoti… O aš didžiuojuos savo sudaužyta bet atlaikiusia galva! Jauna priėmimo skyriaus gydytoja nenori manęs tokios išleist, sako ‘pažiūrėkit kaip gi jūs atrodot!.. kaip tokia važiuosit namo…’ – atrodau aišku nekaip: dešiniosios akies nebesimato, tik trumpi blakstienų galiukai išlindę iš po sukietėjusios plutos vietoj dešinės veido pusės, o kairėje akis yra, nors su ja silpnai matau; po kaire akimi bintas priklijuotas pleistru – ant to, ką susiuvo. Kai siuvo, bijojau uždusti po sterilia marle ant veido – niekas kaip ir aš pati nesiaiškino kodėl mirtį užuodžiau kai jau galvos nebedaužė, nes reikėjo gelbėti sukapotą kraujuojantį veidą. Priėmimo skyriaus daktarė reikalauja kad pasirašyčiau jei atsisakau gultis į ligoninę, bet aš matau prasiveriančias nesaugomas ligoninės duris ir juodą žmogystą, – visdėlto namuose saugiau! Vyras taip pat sunkiai supranta tokį mano sprendimą, – tai gali suprast tik pauostęs mirtį, o žodžiais paaiškinti sunku; visdėto tik jis, vyras, mane ir išslaugė namuose. Supratingas taksistas palaukia kol užlipame į penktą aukštą – jei tykotų prie durų mane pribaigti. 2009 vasario trečios dienos 4 val. nakties, greitoji išvežė vakar apie 21 val., po užpuolimo.

Žmogaus gyvenimą labiausiai suparaližuoja baimė, ir ji labai šlyšti, kiekvieną judesį lydi ne džiaugsmas o nerimas, šaltas prakaitas ir skausmas skrandyje, tai vainikuoja neviltis: nepažįstamas banditas gali pasirodyti bet kur ir bet kada, kaip to išvengti? Dabar geriau suprasčiau pacientus, kurių baimes gydžiau, tik kaži ar tai padėtų gydymui. Kelias savaites net naktį vyras mano kambaryje negesino šviesos, – taip man jaukiau žiūrėti į balkono duris, pro kurias vis vaidenasi lendanti nepažįstama juoda žmogysta su peiliu rankoje (apie įvykio vietoj rastą peilį pranešė policija kitą dieną, kai ekspertai atvyko ištirti ant laiptų kraują), tačiau toks ir miegas – neskauda tik smakrą ir pakaušį apačioje, tad guliu vienoj padėty, o vos užmigus ir pasivertus lyg sunkūs svertai ant veido pakimba tinimas, masyvi hematoma kaktoj prie smilkinio, gi net minkšta pagalvė sujudėjus spaudžia sudaužytą kaukolę. Kaklas sutinęs, skauda rijant seilę, sunku kvėpuoti – matyt nuo streso išsivystė tireotoksikozė (struma) – mąstau. Taip paaiškinu ir lygiai 7 val. ryte atvykusiam kriminalistui. Manea klausinėja, aš veik viską pamenu, surašo ilgą protokolą, pasirašau. Atkakliai telefonu reikalauja, kad atvyktų ekspertai dėl kraujo ant laiptų. Aš jo, tiesą pasakius, net nepastebėjau – maniau kad prakaitas nuo įtampos kai grūmiaus laša. Duoda man siuntimą ekspertizei, pataria būtinai ir kuo greičiau nueiti, – ‘dėl gydymo, nes anksčiau vėliau tai atsilieps’ -man sako kriminalistas. Tačiau mane domina tik ar aš dar matysiu, ar yra galimybė kad vėl atsimerks mano dešinioji akis po kieta tamsiai raudona pluta, kuri vadinama veidu, – kriminalistas sako kad, jei akis pati nesužalota, atsimerks ir matys, kad matęs dar bisiau sudaužytų. Aš dėkoju už aplankymą ir palaikomąją psichoterapiją, nes kam dar kovoti už gyvenimą jei nebegalėsiu matyti? Juk mano akys iki tos veido-plutos buvo 4 kartus operuotos…

Kriminalistui išėjus po valandos skmabina bylos operatyvinis tyrėjas ir klausia ar aš ten nemačiau peilio? Tamsoje aš nieko nemčiau, bet gal išspyriau kai bandžiau ištrūkti? Aš nepamenu ką dariau kad ištrūkčiau iš užpuoliko rankų kai jau užuodžiau mirtį. Peilį ten, susemdami tyrimui kraują, rado ekspertai. Bet kodėl jis numetė peilį? Tai gal jis man rėžtelėjo ten, kur dabar siūlės, kad subjaurotų veidą? Kairioji veido pusė kur susiūta ištino, vos ne dvigubai storesnė – gal peilis užkrėstas kokiu sifiliu ar AIDS, užtat ir numetė? Skambinu į policiją teirautis šiuo klausimu, tyrėjas nustebęs sako jie tokių tyrimų nedaro, tik DNR, dabar viskas seife. Aš, kaip dabar man atrodo, juokingai pastebiu kad ‘daro tokius sudėtingus tyrimus kaip DNR, bet negali pakišti peilio po mikroskopu ir pažiūrėt ar ant jo nėra kokių spirochetų’, ir prisiprašau vyrą lydėti mane į Dainavos polikliniką pažiūrėti, kur nuėmus sterilius tvarsčius galima būtų išsiaiškint kodėl taip sutino veidas kairėj kur susiūta, ir kaklas. Ir čia štai beveik viskas paaiškėja: galvodama kaip čia man apsitaisyti einant su neplauta, nuo kraujo ir prakaito sulipusiais plaukais galva į polikliniką, pasiimu užsidėti rausva su baltais taškeliais medžiaga aptrauktą lankstaus metalo plaukų lankelį, kuris buvo ant mano galvos po moherine kepure vasario 2 d. – po užpuolimo vyras tą kepurę nuėmė ir išnešė į vonią neva buvus kruvina, lankelį nusiėmiau ir pasidėjau ant knygų. Bandau nuvalyt jo viduryje kažkokį juodą iškyšuliuką, nuimu, o puo juo – pramušta kokių 2 mm duobutė, su likusiu joje metalu!.. Peilio galiuku? Atsargiai sudedu viską į maišelį.

Taigi ‘dabar aš tave truputi pamokysiu’ ir skambantis smūgis į galvą buvo – peiliu į viršugalvį! Išmušdamas duobutę ir atšokdams peilis matyt sužeidė užpuolikui ranką ir iškrito, tada įsiutęs jis ėmė daužyti mano galvą ir veidą kumščiais! Atsitiktinai išeinant po kepure užsidėtas plaukų lankelis išgelbėjo mn gyvybę – peilis būtų smigęs į viršugalvį giliau nei duobutė metale, apsipylus krauju būčiu griuvus tamsiam koridoriuke ir be abejo būčiau momentaliai užspardyta – toks sadistiškas buvo žmogžudžio planas! O aš pajutau tik lankelio rikošetą į galvą.

Zenonas Jurgelevičius

PASIKĖSINIMAS NUŽUDYTI
1555 d atgal 28.05.2009 12:32:02

Gerbiama ponia Dalia,
malonu kad Jūsų regėjimas taisosi ir Jūs pati jau galite rašyti. Savo ir svetainės skaitytojų vardu Jums linkiu, kad kuo greičiau pasveiktumėte nuo užpuoliko padarytų fizinių sužalojimų ir nuo tokio baisaus užpuolimo sukelto aštraus emocinio streso.
Pagarbiai, Zenonas.

Dalia

Paaiškėjo kas tai ‘mirties kvapas’.
1555 d atgal 28.05.2009 22:29:15

Nuvykau į polikliniką pasitikrinti dėl tinimo kur susiūta, mane priėmė stomatologai-chirurgai: gydytojas ir kelios rezidentės. Jiems buvo labai įdomu išgirsti kaip žmogus užpuolamas: pasodino kabineto vidury ir paprašė papasakoti. Ir vis dar netikėjo kad mane užpuolė – klausė ar aš iš tiesų nebuvau nukritus, t. y. ar negriuvau. Įdomu būtų griūti taip, kad galva ir veidas būtų sudaužyti iš viršaus… Nuo siūlių nuėmė tvarsčius: pasirodo, žaizdos veide ne pjautinės, o kirstinės, ir gija taip, kaip ir turi gyti – siūlai laiko, tinimas praeis. Skaitau Klinikose man suteiktos pagalbos aprašymą: ‘2009-02-02 Veido ir žandikaulių chirurgas: ‘Kairėje pusėje skruosto, apatinės lūpos kampo srityje kirstinės vidutinio gylio žaizdos apie 2 ir apie 3 cm ilgio. Gydymas: Vietinėje inf. Sol. Lidocaini 2% 4 ml injekcijoje atliktas pirminis chirurginis žaizdų sutvarkymas besirezorbuojančiais siūlais, oda – neasirezorbuojančiais siūlais. Išimti po 7 dienų. Tvarstis. Diagnozė: Vulnus contusum faciei sinistri. G 01.4’ Dešinėje po akimi kraujuojančios žaizdos nesiuvo: smūgis tiesiog išnešė gabaliuką skruosto, sutino, užkrešėjo. Tai, ir didžiulė hematoma virš antakio akį visai užspaudė: ‘Galvos smegenų KT tyrimas Nr. 471, 2009-02-03, skubos tvarka dėl traumos: ‘Sub ir supratentorialiai, židininių galvos smegenų tankio pokyčių, pakraujavimo požymių šiuo metu nematyti. Vidurio linijos struktūros nedislokuotos. Skilvelių sistema vidutinio pločio, be žymesnės asimetrijos. Subarachnoidiniai konveksitaliniai tarpai, bazalinės cisternos diferencijuojasi gerai. Retrobulbariniai tarpai struktūriniai. Kaukolės kaulų lūžių nematyti. Dešinėje frontotemporaliai masyvi poodinė hematoma.’ 2009-02-03 2 val. 03 min. neurologės konsultacija: ‘Šią naktį sumušė nepažįstamas. Sąmonės neprarado, nenukrito. Objektyviai: sąmoninga. Orientuota. Veidas mimiškas, sutinęs, dešinės akies vokai užtinę. Galvos nervai be pakitimų. Refleksai simetriški. Patolginių refleksų, meninginių reiškinių nestebėta. Diagnozė: Contusio faciei.’ Geriu Ascorutiną, sutinusį veidą ir hematomas tepu Liotonu. Po savaitės pastebėjau, kad atslūgsta kaklo tinimas – vietoj storo kaklo jis tapo mėlynas!.. Susiraukšlėjęs ir net ne mėynas, o beveik juodas!.. Visai kaip patalogoanatominiuose vadovėliuose iš kapo ištraukto numirėlio ar šiaip prozektoriume atsidūrusio lavono, su didžiule mėlyne prie smilkinio!.. (Hematoma frontotemporalinėje srityje, o mirtina būtų temporalinėje srityje) Mėlynas ir dešinysis petys, o virš raktikaulio, tarp kaklo ir peties, tame minkštame tarpe pulsuoja mėlynas pakilimas – mano aorta pakenkta aneuruoja? Nuvedu į priekį pečius, ir mėlynas pulsuojantis pakilimas pasislepia. Kreiptis pas angiochirurgus, ar ramybė? – liūdnai skaičiuoju išlikimo galimybes prisimindama užpuolimų statistiką. 2009-02-09 chirurgė polikinikoje išima siūlus veide: ‘Trauma buityje, 2009-02-02 apie 20 val. užpuolė laiptinėje nepažįstamas. Nuvežta į KMUK, susiuvo, po to pervežta į KAL. Objektyviai: Veidas ištinęs, poodinės kraujosrūvos visame veide ir kaklo dešinėje pusėje, nueinančios į krūtinę, palpuojant skausminga, kaklo judesiai apsunkinti. Muštinės žaizdos kairėje skruosto pusėje dvi po 3 cm ilgio susiųtos šilku. Pašalinti siūlai. Diagnozė: Contusio faciei et colli et thoracis lateralis dextra. Heamatoma. Vulnus contusum faciei.’ Suvokiau kodėl ‘užuodžiau mirtį’ ir negalėjau to paaiškinti, iš dalies gal ir neprisiminiau kas vyko tamsoje per tas sekundes, tik tolesnė įvykių eiga viską išaiškino: tai, ką aš supratau esant po patirto streso išsivysčius tireotoksikozei (strumai): sutinęs kaklas, sunku kvėpuoti, – tebuvo paprasčiausi smaugimo bei bandymo užspausti a.Carotis (Miego arteriją) požymiai… Vasario antroji buvo šalta žiemos diena, vilkėjau seną dukslų karakulinį paltą su kailine apykakle, o moherinės kepuraitės ilgus galus apvyniojus aplink galvą ir surišus pasmakrėj, kaklą ant palto po apykakle aprišus storu megztu šaliku. Kai po 9 ar 10 smūgių tamsoje į galvą ir veidą nepargriuvau, mane nutvėrė už peties ir kaklo – taip, kažkur šiuo momentu man nuėmė ir rankinę, aišku kad aš to nepastebėjau nes tuo metu ‘užuodžiau’ mirtį: man bandė sutraiškyti gerklę ir užspausti miego arteriją (‘poodinės kraujosrūvos visame veide ir kaklo dešinėje pusėje, nueinančios į krūtinę. Diagnozė: Contusio faciei et colli et thoracis lateralis dextra.’)!.. Žmogui esant stačioje padėtyje (nenukritus) kaklo sumušimas (contusio colli), sukeliantis kraujosrūvas, vadinasi smaugimu. Pastangos nužudyti net išsprūdus į viršugalvį smogtam peiliui (Nenumatytas atsitiktinumas) buvo itin stiprios ir profesionalios (‘poodinės kraujosrūvos … kaklo dešinėje pusėje, nueinančios į krūtinę’ ) tačiau peiliui išsprūdus ir man nuo smūgių į galvą negriūnant, tapo desperatiškos bandant pasmaugti, kaip ir užspausti miego arteriją, – dėl dukslaus kailinio palto ir storo megzto, t.y. tąsaus šaliko aplink kaklą po apykakle neįmanoma užčiuopti miego arteriją ir sutraiškyti gerklę, – kakle ir ant peties liko masyvios mėlynės, o man pavyko ištrūkti. Pasėkmių sveikatai dar negaliu tiksliai įvardinti, nes dėl sudaužytų veido audinių aplink akis netirtas net akiplotis kad jom nepakenkt, dar difunduoja skysčiai, nėra pilnai atsistačiusi dešiniosios akies padėtis dėl masyvios hematomos virš antakio ir hematomos (nesiūtos žaizdos) po akimi. Okulisto diagnozė 2009-02-11: Sugillatio palpebrae dextrae oculi dextri (500.1) Ecchynomae subconjunctyva oculi dextri (A 11.0 Pseudophakia ou (Z96.1). Klausa dėl galvos sudaužymo 2009-02-02 taip pat pakenkta – atlikus audiogramas – saikingas neurosensorinis pakenkimas, diagnozė: potrauminis otitas kairėje, abipusis kochlearinis neuritas, gydau. Dešinėje kaklo pusėje dėl traumos pasikeitęs anatominis audinių funkcionavimas (pulsavimas), ir teks tirti (dopleriu) kraujagyslių būklę. Pagarbiai

Dalia

Ačiū!
1555 d atgal 28.05.2009 22:37:26

Labai ačiū už gerus palinkejimus ir atleiskit, kad atspausdinau tokius nemalonius dalykus… Bet gal kitus apsaugos – įsitikinau, kad užpuolikai labiausiai bijo garsaus šauksmo! TEGYVUOJA PAVASARIS!

Zenonas Jurgelevičius

PASIKĖSINIMAS NUŽUDYTI
1555 d atgal 29.05.2009 01:19:31

Ačiū Jums, kad papasakojote savo skaudžią istoriją. Tikiuosi kad šios informacijos skaitytojai suvoks – kokiomis sąlygomis posovietinėje Lietuvoje dirba tikri žmogaus teisių gynėjai. Jūsų užpuolimo istorija dar kartą verčia suabejoti ir žurnalisto Alberto Oniūno savižudybe. Mano nuomonės pagrįstumu abejojančius skaitytojus informuoju, kad analogiškų užpuolimų yra buvę ir daugiau. Mano palaikymui Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijoje ir apgynimui nuo tos asociacijos vadovų savivalės (žr.: 1966 m. liepos 31 d. – rugpjūčio 6 d. „Europoje” Nr. 44(216) 2 psl. išspausdintą ponų A. Dumčiaus, E. Raugalo ir M. Vitkausko interviu „Europos” korespondentui V. Razmai ir: http://zenonas.visokybes.com/wiki/1287/553_KAIP_PO… rinkęs LŽTGA narių parašus pensininkas ponas Jonas Zaveckas Karaliaus Mindaugo prospekto – Birštono gatvės požeminėje perėjoje buvo užpultas iš užpakalio, partrenktas ir suspardytas iki sąmonės netekimo.  Pinigai ir vertingi daiktai paimti nebuvo. Užpuolikas(ai?) paėmė tik nukentėjusiojo rankoje neštą krepšelį. Policija įvykį netyrė…

vladas

Nusikaltimai
1351 d atgal 18.12.2009 23:01:24

GAL   LAIKAS  SUŽINOTI   APIE  SAVIVALDYBĖS  IR   R.  ŠALAŠAVIČIŪTĖS      NUSIKALTIMUS  PRIEŠ  VAIKUS   KURIUOS  BANDO  NUSLĖPTI  LRGP

Mano  vaikams  pastoviai  buvo  grasinama  susidorojimu,  jiems  grasindavo  vaikų  motina  RIMA  ANDROSOVA,  bet  jos  nusikaltimus  bandoma  nuslėpti. 2004m. po  grasinimų  vaikui  ji neteisėtai buvo  apgyvendinta  „Vaiko  ir  Motinos  Pensione“,  apie  tai  žinojo  ir  direktorė N. Dirsienė,  bet  viską  slėpė,  kodėl  pas  ją  nebuvo  iškarto  paimtas  vaikas ? Pensione  R. Androsova  užpuolė  svetimą  vaiką  net  2 kartus,  mušė  ir  grasino  nužudyti,  šie  faktai  irgi  nuslėpti. Vėliau  vaikam  pastoviai  buvo  grasinama  susidorojimu,  buvo  daužomi  langai,  televizoriai. Apie  tai  žinojo  ir  vaiko  teisių  inspektorė  R. Valančienė,  bet  viskas  buvo  slepiama.

2006m.  Gretimame  savivaldybės  socialiniame  būste  neteisėtai  buvo  apgyvendintas  provokatorius GRIGORIJ  ULEVIČ.  Šio  buto    savininkas GINTARAS  BERTULIS  neteisėtai  buvo  perkeltas  į  svetimą  socialinį  butą  „PILAITĖJE“,  o  jo  bute  buvo  apgyvendintas G. ULEVIČ,  kuris  pradėjo  terorą  prieš  mane,  ir  kuris  vyko  net  pusantrų  metų. Aš  buvau  sumuštas  net  4 kartus,  buvo  sumušta  jau  4 mėnesį  nėščia  mano  sugyventinė. Tik  po  skundo  į  STT,  provokatorius  buvo  iškeldintas,  o  į  savo  butą  sugražintas  G. BERTULIS. (tyrimai  neatlikti, viską  bandoma  nuslėpti).

2007.10.19. vaiko  teisių  inspektorė  R. Valančienė atvykusi  pas  mus  į  namus,  pagrobė  mano  dukrą  Virgą  Lukoševičiūtę, be  jokios  priežasties,  kai  motinos  nebuvo  namie. Taip pat  ji  bandė  pagrobti  mano  sūnų  Virgį  Lukoševičiu  2006m.  bet  jai  nepavyko. Aš  kreipiausi  i  R. Šalašavičiūtę  net  3  kartus,  bet  jokių  paaiškinimų  negavau. TAI  KAM  BUVO  PAGROBTA  MANO  DUKRA  ?  TOKIEM  PEDOFILAM  KAIP  USAS,  AR  FURMONAVIČIUS  ?  GAL  PAKOMENTUOS  ŠIUOS  FAKTUS  ŠALAŠAVICIŪTĖS  PAVADUOTOJA  MONIKA  URMONIENĖ,  O GAL  PATI  MOTINA  RIMA  ANDROSOVA  ?     KURIOS  BŪTŲ  JĄ  PARDAVĘ  JEI  NEBŪČIAU  GRYŽĘS  IŠ  VOKIETIJOS,  O  GAL  PATI  ŠALAŠAVIČIŪTĖ  NORI  PAKOMENTUOTI  ?

2007.11.06.  ir  2008.02.05.  aš  kreipiausi  į  LRS Žmogaus  teisių  komitetą,  ir  įrodžiau,  kad  LRGP  slepia  nužudymus,  ir  nusikaltimus  prieš  vaikus. (bet  tyrimai  neatlikti).

Čia  aprašyta  labai  maža  dalis  nusikaltimų,  kurie  organizuoti  ALGIRDO  KATKAUS,  kad  nuslėpti  prokuroro  BIRŠTONO,  saugumiečio  POCIŪNO  nužudymus,  ir  3 pasikėsinimus  nužudyti  mane. (GAL  PAKOMENTUOS  ŠIUOS  FAKTUS  LRGP ?)

Kad  nuslėpti  visus  šiuos  nusikaltimus  savivaldybė  kreipėsi  į  teismą,  kad  atskirti  vaikus  nuo  manes. (GAL  PAKOMENTUO   ŠIUOS  FAKTUS  TEISĖJA  RENATA  KASIMOVIENĖ  ?)

TAI  KIENO  INTERESUS  GINA  R. ŠALAŠAVIČIŪTĖ,  VAIKŲ  AR  IŠKRYPĖLIŲ  KURIE  ORGANIZUOJA  NUSIKALTIMUS  PRIEŠ  VAIKUS  ?  AŠ  PASIEKSIU,  KAD  TAVE  TEISTŲ  KAIP  ŠIŲ  NUSIKALTIMŲ  BENDRININKĘ,  ATSAKYSI  UŽ  MANO  VAIKŲ  AŠARAS.

VLADAS  LUKOŠEVIČIUS.   Rašykite,  atsiūsiu  medžiagą.   Tel.  867704339.   email:  vl55755@gmail.com

P.S.

R. ŠALAŠAVIČIŪTE  TAU  REIKIA  BIJOTI  NE  D. KEDŽIO,  NE  MANĘS,  TAU  REIKIA  BIJOTI  VAIKŲ  KURIE  PATYRĖ  NUOSKRIAUDAS,  IŠ  KURIŲ  BUVO  PASITYČIOTA.   JEI  TU  BENT  KIEK  NUSIMANAI  VAIKŲ  PSICHOLOGIJA,  TURĖTUM  ŽINOTI,  KAD  VAIKAI  IŠ  VAIKNAMIŲ  NEPAMIRŠTA  NUOSKRIAUDŲ,  JIE  VISKĄ  LAIKO  SAVYJE,  IR  UŽTENKA  MAŽIAUSIO  POSTUMIO  IR  VISKAS  IŠSILIEJA.  O  TAU  ATEIS   ATPILDO  VALANDA.   BET  ŽINOK,  KAD   BAISIAUSIA  NE  BAUSMĖ ,   O  JOS  LAUKIMAS

vladas
1351 d atgal 18.12.2009 23:02:52

SIS  LAISKAS  ISSIUNTINETAS  I  VISAS  UZSIENIO  SALIU  ATSTOVYBES.

As  Vladas  Lukosevicius,  kreipiuosi  i  visas  uzsienio  atstovybes  su  pagalbos  prasymu.  Pries  mane  ir  mano  vaikus  jau  10  metu  vykdomas  valstybinis  teroras,  kuri  organizavo  ALGIRDAS  KATKUS,  buves  LRS  nacionalinio  saugumo  ir  ginibos  komiteto  pirmininkas.  Jo  nurodimu  buvo  organizuoti  3  pasikesinimai  nuzuditi  mane,  1999m.,  2003m.,  ir  2008m. (po  visu  siu  pasikesinimu  buvai  operuotas).  Pries  mano  3  mazamecius  vaikus  buvo  organizuoti  nusikaltimai,  jiems  nekarta  buvo  grasinama  susidorojimu. Del  visu  siu  nusikaltimu  as  nekarta  kreipiausi  i  LRGP,  i  LRS  zmogaus  teisiu  komiteta,  i  LRS  vaiko  teisiu  kontroliere,  kreipiausi  ir  i  LR  seimo  narius,  bet  jokiu  priemoniu  nebuvo  imtasi. As  kreipiausi  i  LR  Prezidenta  V. Adamku  su  pareiskimu,  kuriame  isvardinau  aukstu  valstybes  pareigunu  nusikaltimus  ir  pateikiau  irodymus,  bet  tyrimai  nebuvo  atlikti.  Su  panasiu  skundu  as  kreipiausi  ir  i  LR  Prezidente  D. Grybauskaite,  bet  tyrimai  nepradeti.  AS  SAVO  SKUNDUOSE  ISVARDINAU  AUKSTU  VALSTYBES  PAREIGUNU  NUSIKALTIMUS,  UZ  KURIUOS  JIE  BUVO  PAAUKSTINTI  PAREIGOSE,  JEI  TAI  SMEISTAS  JIE  TUREJO  PILNA  TEISE  KREIPTIS  I  TEISMA,  BET  NE  VIENAS  NESIKREIPE,  TIK  BUVO  ORGANIZUOTI  UZPUOLIMAI.

Neseniai  Lietuvoje  nuskambejes  pedofilijos  skandalas,  kai  D. Kedis  negalejo  apginti  4 metuku  prievartaujamo  vaiko,  tai  maza  dalis  nusikaltimu  kuriuos  nebaudziamai  vygdo  iskrypeliai,  sadistai  Lietuvoje .  Lietuvoje  as  kreipiausi  i  visus  laikrascius  ir  televizijas,  man  buvo  pazadeta,  kad  paviesins  mano  pateiktus  faktus  su  visais  irodymais,  bet  viskas  buvo  uzciaupta. Tik  po  visu  kreipimusi  pasikartodavo  uzpuolimai,  kuriuos  prokurorai  uzciaupdavo.  As  kreipiausi,  kad  buciau  iskviestas  liudininku  saugumiecio  Paciuno  nuzudymo  byloje,  kuris  buvo  ismestas  per  langa  Breste,  po  sio  kreipimosi  buvau  uzpultas  su  peiliu,  as  suspejau  prisidengti  su  ranka  nuo  peilio,  po  operacijos  nevaldau  4  kaires  rankos  pirstu.  Prokurorai  tai  traktavo  kaip  nedideli  chuliganizma. As  turiu  surinkes  daug  irodymu  apie  3  teiseju  nusikaltimus,  su  siais  irodymais  kreipiausi  i  LRGP,  bet  tyrimus  atsisake  atlikti.  Jei  imanoma,  isplatinti  sia  medziaga  demokratinese  salyse  busiu  dekingas,  gal  tik  po  to  Lietuvoje  kas  nors  pasikeis.  AS  KREIPIUOSI  I  VISAS  UZSIENIO  SALIU  ATSTOVYBES  SU  PAGALBOS  PRASYMU,  NES  MAN  IR  MANO  3  MAZAMECIAM  VAIKAM  GRESIA  RIMTAS  PAVOJUS.

VLADAS LUKOSEVICIUS.
Vilnius.  Tel. 867704339

Reklama