Apie svetainės savininką

Apie Zenoną Jurgelevičių

Aš esu Zenonas Jurgelevičius, Lietuvos Žmogaus Teisių Centro narys nuo 1995-04-19.  Kitose visuomeninėse organizacijose, žmogaus teisių gynimo srityje, aktyviai dirbau nuo 1992 m., pradžios.

Mano asmeninė internetinė svetainė: http://zenonas.mylivepage.ru/wiki/index/ dažnai dėl nesuprantamų priežasčių ištisais mėnesiais neveikia – todėl aš sukūriau šią svetainę.  Į ją  įkėliau informaciją apie žmogaus teisių pažeidimus posovietinėje Lietuvoje, tų pažeidimų autorius ir vykdytojus. Taip pat viešinu savo straipsnius, kuriuose analizuoju žmogaus teisių pažeidimų atsiradimo priežastis ir aiškinuosi pasaulio sandaros  bei asmenų grupių (kolektyvų) įtakas praktiniam teisingumo įgyvendinimui.

Skaitytojų dėmesiui pateikiu išsamius įrodymus apie posovietinės “žemės reformos“ ir tariamo piliečių nuosavybės teisių į nekilnojamąjį turtą “atkūrimo“ neteisėtumą. Pateikiu konkrečių bylų dokumentus kaip teisinius įrodymus, kad Lietuvos Respublikos įstatymų leidėjai, valdininkai, teisininkai ir net teisėjai visiškai ignoruoja teisę ir teisingumą.

Skaitytojų patogumui savo straipsnius aš suskirsčiau į kelias, tarpusavyje savo prasme viena kitą papildančias temas (rubrikas). Svetainės lankytojai gali juos komentuoti arba aptarti forume.

Mano interesai: teisė, žmogaus teisės ir pareigos, žmogaus teisių pažeidimai, nuosavybės teisė, teisingumas, socialinis teisingumas, žemės grąžinimas, nuosavybės teisių atkūrimas, Lietuvos Respublika. Vieta: Lietuva/Kauno Apskritis/Ringaudai.

Reklama