Diskusijų forumas

Diskusijų taisyklės

1. Diskutuojama kultūringai ir gerbianti kiekvieno dalyvio nuomonę. Todėl įžeidinėjimai bei keiksmažodžiai (įskaitant „sutrumpinimus“) netoleruojami.

2. Diskusijose rašoma normalia lietuvių kalba. Rekomenduotina naudoti ir lietuviškus simbolius (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž), bet jei nėra galimybių ar noro, galima minėtus simbolius keisti į atitinkamus lotyniškus (pavyzdžiui, vietoje „ąžuolas“ rašyti „azuolas“). Rašymas išdarkytos kalbos stiliumi (pavyzdžiui, „as rashau tajp sweplaj ir jauciuos lb protingas“) draudžiamas.

3. Pasisakymai turi būti rašomi normaliais sakiniais, naudojant skyrybos ženklus, nes kitaip ne tik netvarkingai atrodo, bet ir neretai būna sunku suprasti, ką norėjote pasakyti.

4. Temų pavadinimai turi būti rašomi trumpi, aiškūs ir tvarkingi. Temos, kurių pavadinimas bus parašyti vien tik didžiosiomis raidėmis ar specialiai išskirti įvairiais simboliais (pavyzdžiui, „!!!Svarbi tema!!!“), bus be perspėjimo trinamos. Tas pats galioja ir temoms, kurių pavadinimai yra betiksliai ir nenusako apie ką bus diskutuojama (pavyzdžiui, „Įdomu“, „Padėkite“ ir analogiški).

5. Ta pati tema gali būti kuriama tik viename tematiką atinkančiame diskusijų skyrelyje (kategorijoje).

6. Reklama ir skelbimai diskusijose draudžiami nepriklausomai, ar tai susiję su šio tinklapio tematika, ar ne.

7. Pašalinio turinio (pavyzdžiui, patinkančių Youtube filmukų) ar nesusijusios informacijos skelbimas įvairiuose temose yra draudžiamas.

8. Jei diskutuojant gaunasi taip, kad stipr

iai nukrypstama nuo pradinės temos, reiktų arba pakoreguoti temos pavadinimą į labiau atitinkantį temos turinį, arba sukurti naują temą bei pratęsti diskusiją ten. Kad kiti taip pat galėtų lengvai rasti, kur „persikėlėte“, rekomenduotina senojoje temoje palikti nuorodą į naująją diskusiją.

Reklama

2 thoughts on “Diskusijų forumas”

  1. Žemaitis said:

    Sveiki, kaip manote, ar galioja LTSR civilinės būklės aktų įrašu knygos, t.y. įrašai paimti iš jų? Kodėl kyla klausimas? Paaiškinsiu. LTSR Aukščiausiosioji Taryba 1990 m. vasario 7 d. nutarimu Nr. XI-3650 „Dėl 1939 metų Vokietijos–TSRS sutarčių ir jų pasekmių Lietuvai likvidavimo“, kuriuo paskelbė, jog 1940 metų liepos 21 dienos Lietuvos įstojimo į TSRS ir 1940 metų rugpjūčio 3 dienos TSRS įstatymas dėl Lietuvos priėmimo į TSRS yra neteisėti ir negaliojantis, patvirtino kad aneksija buvo neteisėta Tai ar turi šios dienos Demokratinės Respublikos civilinėje teisėje veikti LTSR civilinės būklės aktų įrašu knygos, jeigu nėra tokios kaip po LTSR ir SSSR su visa jos teise? Visi piliečiai, gimę po 1940 m birželio 15d manau seniai turėjo būti perrašyti į Lietuvos Respublikos civilinės būklės aktų įrašu knygas. Kaip ir mokslo baigimo pažymėjimai/atestatai su simbolika neegziztuojančios valstybės ir beje už tokios simbolikos demonstravimą yra BK straipsnis! O ką manote jūs?

    • Zenonas Jurgelevičius said:

      Poniui Antanui dėkoju už jo sugalvotą įdomų paradoksą. Sovietinės kasdienybės istoriją perrašinėti nereikia, nes išskyrus vienpartinį-ideologinį valdymą visose kitose (liečiančiose konkretų asmenį) visuomenės gyvenimo srityse didžiąja dalimi realiai galiojo imperatyvūs, teisiškai tarpusavyje neatsiejami teisingumo protingumo ir sąžiningumo principai. Todėl kaip nors išsiversime be istorinės tikrovės perrašinėjimo…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s